סביב הרפואה

הבית שלכם למידע בתחום הרפואה

פריוריטי בענן: האם זה מה שמרפאות צריכות?

פריוריטי בענן היא מערכת ERP (Enterprise Resource Planning) בולטת, אשר מוצעת כשרות ענן. בעזרת מערכת כזו, ניתן לנהל את העסק בצורה מרוכזת ואינטגרטיבית, אשר מביאה לייעול רוחבי משמעותי ביותר. כמו כן, מאחר שהיא כאמור "בענן", מתווספים לכך היתרונות השונים של מחשוב ענן. במה זה מתבטא?

המשמעות עבור מרפאות

מבחינת גודלן, מרפאות הן לא בדיוק המשתמשים הקלאסיים של מערכות ERP, במיוחד מרפאות קטנות. עם זאת, אפשרות צריכת ה-ERP כשרות ענן, משנה את התמונה משמעותית מהיבט זה. מבחינת הצורך ב-ERP, הוא בהחלט קיים – מרפאות הן סוג עסקים, אשר מעורב בפעילות מגוונת ורבה, עם לקוחות רבים ומשתנים. אם תסתכלו ברשימת ה"מודולים" שכלולים במערכת פריוריטי, תזהו פעילויות חשוב שלכם, בהן ניהול לקוחות (CRM), הנהלת חשבונות, ניהול שיווק, ניהול כוח אדם, ניהול רכש, ניהול מלאי ועוד. ERP קלאסי הוא כאמור לא תמיד בהישג ידם של עסקים קטנים ואף עשוי להיות "גדול עליהם" מבחינת היכולות. במקום זאת, תוכלו לבחור ספק לשירותי פריוריטי בענן ולהתחיל לעבוד בצורה גמישה יותר. פריוריטי בענן מספק פתרון, שניתן להתחיל לעבוד איתו בתשלום חודשי של החל מ-$50 לחודש ולהתרחב אם וכאשר הדבר נראה לכם מתאים.

פריוריטי כשרות ענן

לעתים, יש לעסקים חששות להשתמש בשירותי ענן, עבור מידע רגיש דוגמת המידע שבו מטפלת מערכת ERP. החששות בהחלט במקום – חייבים לעשות זאת בצורה מאובטחת. ואכן, פריוריטי בענן עונה על דרישה זו ומאפשרת לגשת אליה באופן מאובטח, מכל התקן מחשוב בעל דפדפן, אם זה מחשב PC, לפטופ, טאבלט או סמארטפון.

היבט נוסף שמעלה חששות הוא נושא הזמינות, מאחר שזו היא פעילות אינטנסיבית, מול שרות מרוחק, באינטרנט. גם כאן אין צורך לדאוג, מאחר שמדובר על אופן עבודה וותיק ובשל מאוד. פריוריטי בענן מבטיחה זמינות רצופה של המערכת, עם ביצועים גבוהים באופן עקבי. מערכת זו, מצטיינת גם ביכולת הטמעה מהירה וקלה במיוחד.

חשש אפשרי נוסף, הוא לגבי תהליכי העברת נתונים אל שרתי ספק הענן. תהליך זה יכול להתבצע במהירות ובאופן שלא יפריע לעבודתכם השוטפת.

פריוריטי בענן: האם זה מה שמרפאות צריכות?

תזכורת – יתרונות שירותי הענן

למי שלא מודע לכל יתרונות שירותי הענן, כדאי להזכיר עוד כמה, מעבר לנקודות שהעלנו:

גמישות עסקית

מחשוב ענן מספק גמישות רבה מאוד לביצוע שינויים. הדבר משמעותי לעסקים, על רקע הסביבה התחרותית והדינאמית שבה הם מתפקדים כיום.

חסכון משאבים פנימיים

חסכון ניכר במשאבים פנימיים בעסק. במקום מערכת ERP על שרתים פנימיים שאתם רוכשים ומנהלים לבד, אתם עוברים למעשה לשכירת שרות. כך תחסכו גם בכוח האדם שדרוש לטיפול בשרתים אלה.

טיפול ברמה הגבוהה ביותר

אם תעבדו עם ספק איכותי כמו GNS, תשתיות ה-ERP שלכם יזכו כך לטיפול ברמה הגבוהה ביותר. האם יש לכם "יותר מדי" משאבים עודפים? סביר שלא. איזה עסק לא מעוניין לחסוך במשאבים?

תשלום צפוי ומדויק

עם שירותי מחשוב ענן, תשלמו בצורה מדויקת במיוחד ביחס לצורך האמיתי שלכם – למה שתצרכו בפועל. כך תחסכו בהוצאות. בנוסף, יהיה קל יותר לחזות את ההוצאות העתידיות אשר צפויות בכל חודש וכתוצאה משינויים שאתם מתכננים.

עבודה מרחוק והמשכיות עסקית

לשימוש בשירותי ענן יש גם היבט של עבודה מרחוק, ותודות לה, השלכת משנה של המשכיות עסקית. במקרי חירום שונים, הדבר עשוי להיות משמעותי. חשוב לדעת שיש גם שירותי תקשורת שיכולים לסייע בנושא, לצד שירותי הענן.

לסיכום

פריוריטי בענן עשוי בהחלט להיות פתרון טוב מאוד למרפאות.

נגישות