תוסף תזונה קולגן: היתרונות הבריאותיים שחייבים להכיר

קולגן: מהם היתרונות הבריאותיים של התוסף?

תוסף תזונה קולגן נחשב לאחד מתוספי התזונה הנמכרים  והמבוקשים ביותר בישראל כמו גם בעולם, ולא בכדי. מדובר בתוסף תזונה שנבדק ע"י מאות מחקרים אשר הציגו ממצאים יוצאי דופן לגבי היתרונות הבריאותיים של התוסף, בייחוד בעבור מבוגרים שסובלים מבעיות מפרקים. למעשה, תוסף המיועד לכך הוא תוסף קולגן שאותו ניתן לרכוש דרך חברה ישראלית מוכרת ובעלת המלצות בשם קולגן פלוס. החברה הצליחה לפתח קפסולות קולגן המיועדות לסייע לטובת שיפור גמישות המפרקים, לצד יתרונות בריאותיים נוספים. לפני שנתחיל לפרט אודות היתרונות של התוסף, חשוב להבין כי אין מדובר בתרופה וכי אין לייחס למוצר כל סגולה רפואית. מדובר בתוסף ייעודי שבו ניתן להיעזר לטובת יצירת אורח חיים בריא ומאוזן, ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על שימוש בקולגן המוחלק למנות ואשר מספק לגוף את הצריכה היומית של הקולגן לו הוא זקוק, על בסיס יומיומי. אם אתם תוהים לעצמכם מדוע הפך התוסף לנמכר ביותר, להלן היתרונות הבריאותיים אותם אתם פשוט חייבים להכיר:

חיזוק, גמישות והתמודדות עם דלקת מפרקים

אבקת קולגן היא אבקה מוכחת מחקרית שנועדה לעזור לגוף להתאושש לאחר אימון אך גם לטובת טיפול וסיוע בהתמודדות עם דלקות מפרקים. התסמינים של דלקת מפרקים מאופיינים בין היתר בכאבים, הגבלת תנועה, זיהום, חולה כללית ועוד. הטיפול בדלקת מתבצע הן באמצעות טיפול תרופתי, פיזיותרפיה והן ע"י נטילה קבועה של אבקת קולגן במינון של 5 גרם ליום. בהתאם לכך, התוסף מתאים מאוד בעבור מבוגרים שאובחנו עם דלקות לטובת שיפור ספיגת הקולגן שמכיל מעבר לקולגן גם ריכוז גבוה מאוד של ויטמין C. כאמור, אין מדובר במוצר שמהווה תחליף לטיפול תרופתי ועל כן אם אתם סובלים מכאבי מפרקים נדרש לפנות לרופא לטובת אבחון וקביעת תוכנית טיפול, כאשר שימוש בקולגן נועד לתת בוסט נוסף של קולגן לטובת התאוששות, חיזוק וגמישות של המפרק.

מניעת נשירה ועיבוי שיער

תופעה של נשירת שיער היא תופעה מוכרת המתרחשת הן אצל גברים והן אצל נשים, ממגוון רחב של סיבות. דרך נטילה של אבקת קולגן במינון של 2.5 גרם ניתן להתמודד עם התופעה של הנשירה בשל היותו של הקולגן חלק משמעותי מהזנה של הקרקפת. כאשר נוצר מצב של מחסור בחלבון, השערות נחלשות ונוצר מראה דליל. מאחר ולחץ, חוסר איזון תזונתי וכן הרגלי תזונה לקויים גורמים לנשירה ועל כן היתרון הבריאותי של התוסף נובע בשל הריכוז הגבוה של הקולגן לטובת שימור ועיבוי מבנה השיער.

תוסף תזונה קולגן: היתרונות הבריאותיים שחייבים להכיר

חיזוק הציפורניים

תוסף קולגן הוכח בעל ספיגה של מעל ל 90%, ועל כן הוא מהווה חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח שלוקחת בחשבון גם את אחד האלמנטים החשובים ביותר – ציפורניים. ציפורניים חלשות ושבורות כמו גם בעלות מראה אסתטי פגום מתרחש בעקבות לא מעט סיבות, אולם באמצעות חיזוק רמת הקולגן בגוף דרך תוסף תזונה המספק את צריכת הקולגן היומי ניתן לגרום לחיזוק הציפורניים. בכדי להגביר את האפקט של התוסף רצוי לשלב גם תזונה הכוללת בין ירקות ופירות וכן ריכוז גבוה של אבץ וברזל, לטובת עיכוב תהליך של היחלשות הציפורניים.

לסיכום, מדובר בתוסף תזונה שזוכה לביקוש רב הן ע"י מבוגרים שרוצים ליצור איכות חיים משופרת והן לצרכים קוסמטיים, וזאת לאור היותו של הקולגן חלבון בעל חשיבות עצומה לגוף האדם. מאחר וככל שמתבגרים קצב ייצוב הקולגן הטבעי פוחת, התוסף אשר פותח ע"י חברת קולגן פלוס מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור יתרונות בריאותיים מובהקים, לטובת אורח חיים בריא.

נגישות