רוכשים מזרן חדש: האם מזרן איכות חייב להיות יקר?

רכישה של מזרן חדש מהווה הזדמנות מצוינת לשפר את איכות החיים אבל בעיקר את איכות השינה. אורך החיים של מזרן נע בין 7 ועד ל 12 שנים, כאשר היום בעקבות פיתוחים טכנולוגיים כמו גם חומרי גלם איכותיים יותר ניתן בהחלט להשקיע ברכישה של מזרן חדש אשר ישמש אתכם למשך שנים רבות ובהתאם לכך גם יעניק איכות שינה מצוינת. אולם, אחד החששות הגדולים של צרכנים שצריכים לבצע רכישה של מזרן הוא נושא המחיר. למרות המחירים הגבוהים של מוצרי פרימיום בענף המזרנים, ניתן בהחלט לומר כי עם חקר שוק ואיתור של חברה מקצועית המתמחה בתחום ניתן לקבל הצעת מחיר המגלמת גם את האיכות של המוצר אבל גם את הצרכים שלכם. מהם הפרמטרים שיקבעו את המחיר של המזרן וכיצד תוכלו לבצע בחירה נכונה? על כך – בסקירה הבאה.

השוואת מחירים

ראשית, מכאן עולה השאלה כמה עולה מזרן? המחירים של מזרנים מתחילים מ 700 ₪ בעבור מזרן קפיצים ועד לסכומים של 8,000 ₪ וצפונה בעבור מזרן עשוי בד לטקס או ויסקו הנחשבים לבדים יוקרתיים בשל תהליך ייצור אקולוגי שמאפשר גם להימנע מתהליך ייצור מזהם ובמקביל פיתוח של מזרנים מצוינים בעבור אלרגניים. מזרן איכותי הוא לא מוצר זול ועל כן בשביל להשקיע בחוכמה רצוי לבצע השוואת מחירים בין הספקים השונים ולבחור במזרן שגם תואם את הצרכים והדרישות שלכם אבל גם מתאים למסגרת התקציב אותה קבעתם מראש.

איכות המזרן

כל יצרן קובע בעצמו את המחיר בהתאם לחומרי הגלם בהם משתמשים לטובת פיתוח וייצור המזרנים. כאמור, שני חומרי הגלם המובילים כיום בעולם המזרנים הם לטקס וויסקו ועל כן בתהליך הבחירה והרכישה שימו לב לאיכות המזרן גם מבחינת חומרי הגלם אבל גם מבחינת האחריות אותה אתם מקבלים בגין הרכישה. אחריות מלאה מאפשרת להימנע מהוצאה כספית נוספת בעתיד, ועל כן מדובר בפרמטר שיכול בהחלט להפוך את תהליך הרכישה לכדאי בעבורכם.

רוכשים מזרן חדש: האם מזרן איכות חייב להיות יקר?

יצרן

העדיפו לבצע את הרכישה של המזרן דרך יצרן מוביל ובעל שם בתחום. מדובר בהשקעה כספית לטווח הרחוק ועל כן אתם רוצים להבטיח כי הכסף שלכם מושקע בחוכמה. מאחר וטווח המחירים הוא רחב, בדיקה לגבי האג'נדה של היצרן והחברה ממנה אתם מעוניינים לבצע את הרכישה כמו גם את המעטפת אותה אתם מקבלים במסגרת הרכישה – החל מתקופת הניסיון ועד האחריות אותה אתם מקבלים במסגרת ביצוע העסקה.

סוג המזרן

המחיר של המזרן נקבע גם בהתאם לסוגים שונים, כאשר היום נהוג לחלק את עולם המזרנים לשלושה סוגים עיקריים: מזרן קפיצים, מזרן לטקס וכן מזרן ויסקו. דרגות הקושי של המזרן אינן משפיעות על המחיר אולם השכבות הנוספות שנועדו לספק לכם יציבות, נוחות וכן חלוקה נכונה של המשקל מהוות מרכיב נוסף שאותו צריך לקחת בחשבון כאשר מבצעים את תהליך הרכישה.

לסיכום, רכישה של מזרן היא רכישה בעלת משקל עצום מבחינה בריאותית כמו גם מבחינת הנוחות שלכם. העדיפו להשקיע יותר במזרן איכותי שישרת אתכם למשך שנים רבות מאשר במזרן שעוד שנתיים עד שלוש תידרשו להחליף, בעקבות כאבים או חוסר התאמה. דרך חברה מקצועית ובעלת ניסיון ניתן להשקיע את הכסף בחוכמה ולקבל בתמורה מזרן שיספק לכם איכות שינה משופרת בעידן שבו רבים מתקשים להירדם או סובלים מאלרגיות וכאבי גב. הקפידו לבצע השוואת מחירים וכן לבחון היטב את תנאי העסקה, כולל אפשרות לחלוקה לתשלומים שיכולה להקל על יכם ואף ליצור תמהיל שבו תשקיעו את הכסף שלכם – בהתאם ליכולת האישית.

נגישות