רופאים, שימו לב: כל הסיבות שלכם להופיע באינדקס הרופאים של אתר דוקתורים

אינדקס הרופאים

אם פעם ביטוח בריאות פרטי היה שמור רק לנישה מאוד מסוימת מסך האוכלוסייה, הרי שכיום ביטוח בריאות פרטי הרבה יותר פופולארי, כלומר הזמנים משתנים. אנשים מעריכים את הרפואה הפרטית ונעזרים בה רבות. מכאן שבין אם אתם רופאים מטעם הקופה ובין אם אתם רופאים פרטיים, חשוב להישאר נגישים וליישר קו עם הקידמה – חשוב להכיר מגוון פלטפורמות שמסייעות למטופלים להגיע אליכם בקלות יתרה.

פלטפורמה דיגיטלית הכרחית

כיום רופאים מבינים שממש כפי שהמעבר לתיעוד דיגיטלי סייע לסך תפקוד המערכת, כך כל פלטפורמה דיגיטלית בתחום מוכיחה את עצמה כהכרחית וחשובה. אתר דוקתורים מעניק כלי חשוב שמאפשר להיחשף למגוון נרחב של לקוחות, מהווה כלי יעיל כדי להרחיב את קהל המטופלים, מסייע להיכנס לתודעה ואף מאפשר לבנות שם מקצועי בתחום שיש בו לא מעט תחרות. אומנם אתר דוקתורים אינו שיווקי (מדובר באתר נטו פרקטי), אך אין להתעלם מהערך המוסף שהוא מעניק. אם אתם מעוניינים להצטרף, כאן תוכלו לעשות זאת, וזה אפילו מומלץ!

4 מוקדי מינוף מקבילים

רופאים שנרשמים לאתר זוכים למנף את העבודה שלהם באמצעות 4 מוקדים מקבילים: זוכים להעביר מידע חשוב בכמה שניות – תחום ההתמחות, קופה שעמה עובדים ומקום פעילות. זוכים להגדיל את קהל הלקוחות (האנשים שנעזרים באתר יודעים שכל הרופאים שמוצעים בו סוננו בקפידה). צוברים מוניטין כרופאים מוסמכים ואמינים, וכמובן שגם מרוויחים מהתנועה הרבה שהאתר זוכה לה מצד המטופלים.

מענה נוח ויעיל

יש להבין שרבים מהאנשים שמחפשים רופאים, באותה נשימה מחפשים מענה נוח ויעיל עבור קביעת תורים, ומה שנכון להיום קיים, אינו מתקרב לנוחות שאתר דוקתורים יודע להציע. היכולת לקבוע תור בלחיצת כפתור מבלי לחכות שנציג טלפוני יתפנה, והיכולת לקבל את כל המידע הרלוונטי מול העיניים (כולל התאריך של התור הפנוי הקרוב ביותר), הופך את אתר דוקתורים ליעד מועדף עבור קביעת תורים, כך שלכם הרופאים רק נותר לנצל זאת – לוודא שתופיעו בעת החיפוש.

כל נוכחות נוספת קובעת

ידוע שרופאים הם טיפוסים פרקטיים, ועל כן אם תוהים מה הטעם להצטרף לאתר, כיוון שכבר מחזיקים בכתובת פרטית, בעלי אתר מקודם ואף נמצאים באינדקס של קופת החולים, הרי שיש להבין שבתחום השיווק הדיגיטלי כל נוכחות נוספת קובעת, ובטח כאשר מדובר בנוכחות שמשאירה את שאר הפלטפורמות הרבה מאחור. אז אם גם אתם קיבלתם החלטה לבצע צעד קטן שמוביל לתמורה גדולה, מומלץ שהפרטים שלכם יופיעו באתר. עם זאת, על מנת להפיק את המרב, יש להקפיד על מספר כללים חשובים.

 כך נרשמים נכון לאתר דוקתורים

אומנם ההרשמה לאתר דוקתורים פשוטה, מהירה ונוחה, אך בעת ההרשמה יש לוודא שכל הפרטים נכונים. חשוב לשים לב שהמיקום שמציינים נכון, שכל פרטי ההתקשרות הרלוונטיים מופיעים, שמציינים את תחום ההתמחות (ואת הוותק), שלא מתבלבלים עם הקופה שעמה עובדים, שמציינים האם נכונים להעניק שירות טלפוני, באלו שפות יודעים לתת שירות וכדומה. אומנם כל הסעיפים מוזכרים, אך בעת מילוי הפרטים יש לשים לב שהם אכן מדויקים. לסיכום נציין שאם מבקשים לבנות קהל מטופלים (או להגדיל אותו), אם מבקשים לבנות רזומה (או לשמר שם), בהחלט רצויה נוכחות בפלטפורמה מספר אחת בתחום.

נגישות