סביב הרפואה

הבית שלכם למידע בתחום הרפואה

מהטיסה ועד לבלורית החדשה: כל מה שצריך לדעת על השתלת שיער בטורקיה

אין ספק כי מתוך שלל הבעיות המטרידות גברים ברחבי העולם וגם כאן אצלנו בישראל, התופעה של נשירת השיער, הידלדלות והתקרחות היא התופעה הרווחת והמוכרת ביותר. ובעוד יש גברים שמשלימים עם המצב וחיים איתו בשלום, נראה כי חלק הארי דווקא הוא כזה של גברים המעוניינים לפתור את הבעיה בדרכים שונות ורוצים להחזיר לעצמם את רעמת השיער השופעת. כיום, הרפואה ועולם הקוסמטיקה מציעים גם יחד שלל פתרונות שחלקם טובים יותר וחלקם פחות, ובין היתר ניתן ללכת על טיפולים תרופתיים, לנסות להשתמש בצמחי מרפא, משחות ותוספי תזונה, להיעזר במסרקי לייזר מיוחדים או אפילו לבחור בפתרונות שמטפלים יותר בצד האסתטי ופחות בבעיית התקרחות עצמה. עם זאת, נראה כי הפתרון הפופולרי וככל הנראה היעיל ביותר כיום הוא השתלות השיער, ועל כן גברים ישראלים רבים בוחרים לנסוע לטורקיה ולעבור את ההליך שם בעלות נמוכה יחסית אך ללא התפשרות על התוצאה הסופית. הנה מה שחשוב לדעת על התהליך.

שלב ראשון – מצאו את הקליניקה שמתאימה לכם

ברגע שתתחילו לחפש את הרופא שיבצע את ההליך, תגלו שהכי משתלם לבחור בחבילות מלאות הכוללות גם את הטיפול עצמו מן הסתם, אבל גם את הטיסות, ההעברות והשהייה במלונות. בכל מקרה, ההמלצה היא לבחור רופא מקצועי וקליניקה עם ניסיון ושם ורק אחר כך לבחון את הדברים אחרים. ברגע שתסגרו עם קליניקה ותקבעו תאריך, כל שיישאר לכם זה לחכות לטיסה שתיקח אתכם ליעד. פה יש מדריך מפורט בנושא השתלת שיער בטורקיה אם אתם רוצים לרדת לעומק הדברים, וכעת נעבור לשלב הבא.

מהטיסה ועד לבלורית החדשה: כל מה שצריך לדעת על השתלת שיער בטורקיה

שלב שני – הטיסה

אין יותר מדי מה להגיד כאן ומדובר בטיסה רגילה היא קצרה בזכות העובדה שטורקיה היא מדינה שקרובה לנו. שימו לב שאתם אורזים את כל מה שאתם צריכים ושאתם נערכים גם לטיפול עצמו, אבל גם לשהייה במדינה. אם יש לכם זמן אפשר בהחלט לשלב טיול עם הנסיעה שלכם ומומלץ לעשות זאת לפני שאתם עוברים את הטיפול מפני שלאחר מכן רצוי בעיקר לנוח.

שלב שלישי – הטיפול

לאחר הגעתכם תתמקמו במלון, ואם סגרתם דיל הכולל העברות אז גם ייקחו אתכם משדה התעופה ואף יסיעו אתכם לטיפול עצמו ובחזרה. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית והוא לא כואב במיוחד, אם כי לא תמיד הכי נעים. הרופא המטפל למעשה קוצר זקיקי שיער בריאים מאזורים בראש שלכם שאינם מקריחים כמו מהעורף ופשוט משתיל אותם אחד אחד בקרקפת באזורים המקריחים. בחלק מן המקרים מחלקים את הטיפול לשני חלקים אם יש צורך במספר זקיקים גבוה יחסית. בתום הטיפול יסיעו אתכם חזרה למלון, לא לפני שתקבלו הוראות מדויקות איך לטפל באזור ואילו תכשירים צריך לשים. כדאי להגיע מראש עם כובע מפני שלאחר הטיפול יהיה עליכם להימנע מחשיפה לשמש לזמן מה.

שלב רביעי – מנוחה וחזרה הביתה

מכאן חשוב לקחת כמה ימים לנוח במלון לפני שחוזרים מיד ארצה. חשוב להקפיד למלא אחר ההוראות שקיבלתם לטיפול וחלק מהקליניקות גם ירצו שתגיעו אליכם לביקורת לפני שתוכלו לחזור. חשוב מאד לזכור שאת תוצאות הטיפול תראו רק בחלוף שישה חודשים, ושההצלחה שלו תלויה בעיקר בכם, במשמעת שלכם, ובהבנה כי עליכם לתחזק את האזור ולטפל בו כראוי.

באופן כללי הבחירה בטורקיה להשתלות שיער היא בחירה מצוינת מפני שיש שם כמה קליניקות בהחלט מצוינות והמחירים תמיד נוחים ומשתלמים. שיהיה הרבה בהצלחה, מקווים שבקרוב תחזרו להנות מהשיער השופע!

נגישות