מה ההבדל בין טבק לתחליף טבק?

בשנים האחרונות תחליף הטבק הפך לנפוץ מאד, בין השאר לאור העובדה שהוא מייתר את הצורך בניקוטין והופך את חווית העישון לנעימה וקלילה יותר. במאמר הבא נסביר מה זה תחליף טבק, מה ההבדל בינו ובין הטבק האמיתי ואילו סוגים של תחליפים קיימים כיום בשוק.

איפה קונים תחליף טבק?

האמת היא שהיום אתם לא צריכים לגשת פיזית לחנויות ולחפש אחר תחליף טבק. כיום ניתן להשיג תחליף טבק באינטרנט, יש מגוון רחב של חנויות אונליין שגם יסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה וללמוד על תחליפי הטבק השונים. מכיוון שמדובר בתחליף שלא תמיד קל להתרגל אליו, אתם צריכים לקבל את ההחלטה הנכונה ולרכוש את התחליף המתאים ביותר עבורכם, כזה שיקלע כמה שיותר לטעם שלכם.

מה זה תחליף טבק?

תפקידו העיקרי של תחליף הטבק הוא לעצור את ההתמכרות שלנו לניקוטין ובכל לעשן פחות סיגריות. אולי אתם לא יודעים, אבל לרוב מי שצורך את הקנביס מערבב אותו עם טבק שמכיל ניקוטין. הניקוטין הוא חומר ממכר מאד ולכן המעשנים יכולים למצוא את עצמם מעשנים גם 10 ג'וינטים ביום ואף יותר. כשאתם משתמשים בתחליף טבק אתם למעשה מנטרלים את ההשפעה של הניקוטין ובתוך כך מפחיתים את ההתמכרות שלכם.

מה ההבדל בין טבק לתחליף טבק?

מה ההבדלים בין טבק לתחליף טבק?

מעבר לעובדה שאתם מנטרלים את ההשפעה של הניקוטין וההתמכרות אליו, אלה שמשתמשים בתחליף טבק מעידים על כך שגם ההשפעה שלו שונה. כל מי שמעשן ג'וינט עם טבק אמיתי מכיר את ההשפעות, יש כאלה שאחרי עישון של ג'וינט אחד לא מסוגלים יותר להמשיך בשגרת היום שלהם. זה בדיוק ההבדל בין טבק לתחליף טבק, הוא נחשב לפחות מפיל וההשפעה שלו היא הרבה יותר מתונה מאשר ערבוב עם טבק רגיל.

מה היתרונות של תחליף הטבק?

מפחית את ההתמכרות

תחליף טבק מתאים במיוחד עבור מי שמעוניין להפסיק את ההתמכרות שלו לניקוטין ובתוך כך לעשן פחות. מחקרים מראים שההתמכרות לניקוטין מגבירה את הרצון לעשן בעשרות אחוזים וזה בדיוק מה שתחליף הטבק עושה, הוא יגרום לכם להפחית את ההתמכרות.

חוסך לכם כסף

בשנים האחרונות הקנאביס הנקי הפך למצרך יקר מאד ולא בכדי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לצרוך אותו. זו בדיוק הסיבה שבגינה אנשים התחילו לערבב את הטבק, רכיב שכפי שציינו מזיק לבריאות. בתוך כך, כשאתם מערבבים תחליף טבק אתם מפחיתים את השימוש בקנאביס שיקר וחוסכים לא מעט כסף.

אילו תחליפי טבק קיימים בשוק?

כיום השוק מציע מגוון רחב של תחליפי טבק המכילים מרכיבים שונים ובמחירים שונים. אחד התחליפים הנפוצים ביותר הוא ריל-ליף, שהוא למעשה תערובת של צמחי בר עם פטל אדום ומרשמלו. התערובת הזו ידועה בין השאר בטעם ניטרלי ובבערה איכותית שלא נכבית יותר מידי פעמים. עם זאת, יש לה ריח חריף מאד ולכן לא כולם מתחברים אליה.

תחליף טבק נפוץ נוסף הוא ה- ווילד בלנדס, תערובת של צמחי בוצין, נפית, מרווה, שעונית, שוש הקרח ועוד. מדובר בתערובת שמעניקה למשתמש תחושה של קלילות וריח נעים המתפזר למרחוק. מדובר אולי בתחליף שהכי קל לעישון, אפילו בעבור מתחילים. עם זאת חשוב לציין שבגלל הבערה הבעייתית שלו, סביר להניח שתצטרכו להדליק אותו הרבה פעמים.

לסיכום, אין ספק שתחליף הטבק הפך לנפוץ מאד בשנים האחרונות, בין אם בשל סיבות בריאותיות או כלכליות. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של תחליפים באינטרנט ולבחור את זו המתאימה עבורכם ביותר.

נגישות