קליניקות גדולות לרפואה אסתטית? אין צורך לשלוח קבלות בדואר! עוברים לחשבוניות דיגיטליות

חשבוניות דיגיטליות הן הפורמט המודרני של אלמנט חשוב זה בהנהלת חשבונות. אם אתם עדיין לא משתמשים בהן – כדאי מאוד! מדוע? מהם היתרונות הרבים של צורת עבודה כזו? ומה עוד כדאי לכם לדעת על כך?

להתקדם עם הזמן

אם אתם קליניקה גדולה לרפואה אסתטית, אתם וודאי מוציאים לא מעט חשבוניות. כיצד? שוב להדפיס? לשים במעטפה עם בול? לרכוש את חומרי הגלם המתכלים השונים שדרושים? לשלוח את החשבונית ללקוח ולקוות שזה יגיע ובמהירות סבירה? זמן, כסף, כוח אדם – לא חבל? תוכלו לקבל מידע על חשבוניות אונליין באינטרנט, אך למעשה, אין כמו לנסות את זה בעצמכם. שום דבר לא מחליף זאת, בכדי להבהיר היטב ובבת אחת, עד כמה החשבוניות הדיגיטליות הן פורמט עבודה נוח ויעיל. המעבר ההמוני לכך, מדבר בעד עצמו. הרי זו לא חובה. מותר מבחינת החוק להמשיך ולהתנהל בדרך הישנה והמסורבלת. אך אנשים "מצביעים בארנק" ומשנים גישה. מדוע? מאחר שזה עובד ומאחר שההבדל דרמטי!

 

 

היתרונות המרכזיים

לעבודה באופן כזה יש יתרונות רבים, בהם בולטים במיוחד היתרונות הבאים:

  • מהירות – המשלוח מיידי. זה טוב לכם וגם ללקוח. בהמשך לכך, גם קבלת התשלום מהלקוח תהיה מהירה יותר.
  • אמינות – עם משלוח באימייל, קל לדעת האם הלקוח קיבל את החשבונית ששלחתם.
  • הקלה על הלקוח – פורמט זה, מקל גם על הלקוח ולא רק בהקשר המהירות. הלקוח לא צריך להדפיס את החשבונית אצלו. הוא יכול, אבל לא חייב. כמו שהיא, היא כבר ערוכה מבחינתו לכל שימוש שוטף רגיל. כולל העברה נוחה וקלה להנהלת החשבונות שלו.
  • תדמית – היעילות הרבה של פורמט חשבוניות כזה, משליכה לחיוב על תדמיתכם המקצועית.
  • תיעוד ואחזור – החשבוניות שאתם מוציאים מתועדות באופן הטוב ביותר, שהוא גם קל לאחזור בשעת הצורך.
  • עמידות – חשבוניות דיגיטליות עמידות הרבה יותר מחשבוניות פיזיות. לא מדובר בדף נייר, שעשוי להיקרע, לדהות עם השנים ואולי אפילו להישרף.
  • איכות הסביבה – מדובר בפתרון אקולוגי מאוד שלא מצריך שימוש בדפים, הכול ממוחשב.
  • שחזור מסמכים – בפורמט הממוחשב, קל יותר לשחזר מסמכים.
  • קלות שימוש – השימוש לא מסובך. הרי כולנו מתורגלים בשימוש במערכות ממוחשבות שונות, וודאי בעסקים. שירותי חשבוניות דיגיטלית כגון אלה של iCount, קלים למדי לשימוש.
  • חסכון כספי – בזכות שיטה זו, תצמצמו את העיסוק בניירת ומדפסות וכתוצאה מכך, תוזילו עלויות. שירות חשבוניות דיגיטליות כשלעצמו, הוא שירות זול יחסית, בתשלום חודשי נוח.

חלק מאוסף שירותים מתקדם

כאשר מדובר בספק כגון iCount, שירות החשבוניות מסוג זה הוא חלק ממערכת רחבה לניהול עסק. כלומר, הדבר מאפשר לכם להתייעל, גם בצורה רחבה הרבה יותר. כמובן, מערכת כוללת לניהול, פירוש הדבר אינטגרטיביות מרבית בין חלקי המערכת. כולל החשבוניות. זאת, כבר מההתחלה – בלי צורך בהתאמות מיוחדות מצידכם. כל זאת, הוא חלק מהפוטנציאל הרב של התייעלות עסקית, באמצעות מחשוב מתקדם. באופן ספציפי, אנו מדברים במקרה זה על שירותי ענן. ואכן, חשבוניות כאלה, הן דוגמה בולטת ושימושית מאוד, ליתרונות של שירותי ענן. אגב, שירותים כאלה עובדים היטב, לצד מערכות מחשוב פנימיות אצלכם בעסק. לא מדובר בפועל על "מעבר לענן" באופן גורף, אלא על שילוב מערכות חיצוניות כגון שרות חשבונית דיגיטלית, עם מערכות פנימיות שלכם.

כן, זה חוקי!

כמה הבהרות חשובות: ספק שירות חשבוניות דיגיטליות חייב להיות בעל אישור ממס הכנסה לעשות זאת. מעבר לכך, עצם השימוש בכך מצידכם כלקוחות, גם חוקי לגמרי וגם לא נחות או מוגבל מבחינת רשויות המס. כפי שהבנתם עד כאן כנראה, זה אם כבר יותר עשיר באפשרויות!

לסיכום

לכל עסק מודרני, בהחלט לקליניקות לרפואה אסתטית, מומלץ מאוד לשנות גישה ולהתקדם עם הזמן – לעבור לעבודה עם חשבוניות דיגיטליות.

נגישות